Недалеко від будівлі Офісу Президента в Києві загорівся трансформатор. Пожежу вже загасили.
Відео публікує "Klymenko Time".
За словами очевидців, поблизу будівлі ОП горів трансформатор. На місце прибули рятувальники ДСНС, огородили територію і швидко загасили вогонь. Про постраждалих не повідомлялося.
"У трансформатора теж здали нерви і дістало життя. Такий день", - йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, що до Кабміну увірвався чоловік з гранатою: висмикнув чеку і загрожував підірвати себе.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55