У понеділок, 19 липня, в Києві, де пройшла злива з ураганом, через негоду в туалеті були заблоковані три людини.
Про це повідомляє dtp.kiev.ua
Неприємний інцидент стався на вулиці Архипенка. За даними пабліку, співробітники служби порятунку "КАРС" прибули на місце події і оперативно звільнили людей.

Нагадаємо, у столиці 19 липня сталася гроза. Шквальний вітер ламав дерева, дощ заливав переходи та навіть станцію метрополітену, яку прийшлося зачинити.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55