У столиці дві жінки побили та пограбували пенсіонерку

Дарницьким районним судом міста Києва оголошено обвинувальний вирок двом жінкам, які зухвало напали на пенсіонерку та пограбували її. Про це повідомляє прес-служба прокуратури міста Києва

У червні 2016 року зловмисниці, представившись працівниками соціальної служби, втерлися в довіру 80-річної жінки та проникли в її квартиру під приводом перевірки квитанцій по сплаті комунальних послуг. Допоки одна з них відволікала пенсіонерку, інша обшукала квартиру на предмет цінних речей та грошових коштів. У цей час зловмисниці були викриті потерпілою, тож аби жінка не покликала на допомогу, злочинці заподіяли їй тілесних ушкоджень та заволоділи матеріальними цінностями.

Дії нападниць кваліфіковано за ст.186 КК України (відкрите викрадення чужого майна (грабіж), поєднане з насильством, яке не є небезпечним для життя чи здоров’я потерпілої, вчинене за попередньою змовою групою осіб, поєднане з проникненням у житло).

Дарницький районний суд підтримав позицію прокуратури та засудив одну із зловмисниць, яка вже була раніше судима, до 5 років позбавлення волі, а іншу, що має на утриманні чотирьох малолітніх дітей, до 3 років іспитового строку.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook
загрузка...
загрузка...

Більше новин