У столиці на величезному хабарі затримали чиновника ДСНС (фото, відео)

У Києві на хабарі у 70 тисяч доларів затримали співробітника Державної служби з надзвичайних ситуацій. Також затримані і двоє його спільників.

Про це повідомляє Служба безпеки України.

За даними СБУ, чиновник працює в Департаменті запобігання надзвичайним ситуаціям ДСНС. Разом з посередниками він отримав 70 тис. доларів за незаконну видачу дозвільної документації.

"Чиновник вимагав гроші від представника великого підприємства за сприяння у видачі експертного висновку протипожежного стану виробничого об’єкту площею у понад 5 тисяч квадратних метрів, без фактичного виїзду експерта. А також реєстрацію декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства у сфері пожежної безпеки. Зловмисник залучив до оборудки двох знайомих як посередників", – йдеться у повідомленні.

Співробітники задокументували передачу посередникам першої частини хабара у розмірі 10 тис. доларів і затримали їх біля столичного ресторану після отримання суми, яка залишилася. Чиновника ДСНС затримали в його кабінеті, у нього виявили 1,2 тис. доларів з першого "траншу" хабара.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення