У столиці "обмінний" грабіжник відібрав у чоловіка 30 тис. доларів

Шевченківський районний суд міста Києва задовольнив клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою для валютного грабіжника, який незаконно заволодів 30 тисячами доларів. Про це повідомляє пресслужба прокуратури міста Києва

"Шевченківським районним судом міста Києва задоволено клопотання Київської місцевої прокуратури № 10 про обрання запобіжного заходу у виді тримання під вартою одному з підозрюваних у грабіжницькому заволодінні грошовими коштами потерпілого у сумі 30 тис. доларів США", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що підозрюваний 12 лютого 2020 року, діючи у групі осіб, розмістив на сайті minfin.com.ua оголошення про купівлю іноземної валюти за вигідним курсом. Цього ж дня за вказаним оголошенням звернувся потерпілий та домовився про зустріч з метою продажу 30 тис. доларів США.

"Коли потерпілий прибув на місце зустрічі, яка відбулася на вулиці Саксаганського, підозрюваний запропонував йому сісти на заднє сидіння автомобіля. Одразу після цього чоловік заблокував двері автомобіля таким чином, щоб їх неможливо було відчинити з середини, нібито для обміну грошових коштів. Дочекавшись, коли потерпілий дістав грошові кошти для обміну, підозрюваний вихопив із рук потерпілого 30 тис. доларів США, вискочив з автомобіля та побіг у напрямку вул. Л. Толстого", - зазначили правоохоронці.

Під процесуальним керівництвом Київської місцевої прокуратури № 10 вжитими слідчими та оперативно-розшуковими заходами встановлено та затримано особу правопорушника. Його дії кваліфіковано за ч. 5 ст. 186 Кримінального кодексу України. Слідчі дії тривають.

загрузка...

Більше новин