У Києві в Дніпровському районі нетверезий чоловік влаштував в магазині дебош. Про це повідомляє ресурс "Київ Оперативний".
"Інцидент стався за адресою вулиця Серафимовича, 4. П'яний неадекват пішов за добавкою в магазин "Експрес-маркет", але алкогольні напої йому не продали. Тоді невдоволений чоловік влаштував дебош. Спочатку він погрожував пістолетом персоналу магазину, а потім почав погрожувати відвідувачам", - йдеться у повідомленні.
Чоловіка затримали працівники охоронної служби. На місце викликали поліцію і передали поліцейським неадекватного громадянина.

18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55