У столиці патрульні врятували самогубцю

У Києві патрульні врятували самогубцю. Про це повідомляють "Надзвичайні новини", посилаючись на патрульну поліцію міста.

Першим жінку на балконі побачив патрульний Павло Боярчук, лейтенант стрімголов побіг на 15 поверх, але двері до загальних балконів були зачинені - довелося витрачати дорогоцінні секунди та просити мешканців допомогти. На балкон 15-го поверху патрульний потрапив, коли жінка вже зробила стрибок. Не інакше, як дивом, Павло зумів схопити її за одну руку. На крики патрульного прийшли мешканці будинку - двоє сусідів допомагали патрульному тримати жінку зверху, ще двоє стояли на 14-му поверсі та підпирали їй ноги.

Навіть з такою підтримкою патрульному не вдалося відразу затягти жінку на балкон, бо вона пручалася. Павлу довелося пристебнути її кайданками задля безпеки. На допомогу колезі підбігли патрульні Богдан Димчук та Андрій Бобровник, спільними зусиллями інспектори та мешканці будинку затягли жінку на балкон. Затамувавши подих за діями колег спостерігав патрульний Олександр Головицький, який стояв біля знизу та не допускав сторонніх в зону можливого падіння жінки.

Патрульні викликали на місце бригаду медиків та родичів врятованої.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення