У ніч на четвер, 24 грудня, невідомий в Києві підірвав відділення ПриватБанку і намагався викрасти гроші з терміналу. Про це повідомили в Telegram-каналі Вартові Еспресо.
Зазначається, що інцидент стався на вулиці Градинська.
Камери спостереження показали, що вибухова хвиля була недостатньо сильною, і грабіжник не зміг отримати доступ до скриньки терміналу. Тому він втік з місця події.
Вибух пошкодив саме приміщення самообслуговування, двері відділення банку і вікно автомобіля SsangYong, який був припаркований поруч.
На місце прибули вибухотехнічна служба і співробітники слідчого управління поліції. Слідчо-оперативна група встановлює всі обставини інциденту.

Крім того, як з'ясувалося, за дві години до нападу в цьому відділенні була здійснена інкасація терміналів.

18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55