30 квітня під стінами Кабінету міністрів в Києві знову зібралися представники малого бізнесу, які просять послабити заходи карантину. Аналогічну акцію вони проводили тут днем раніше.

Як повідомляє Telegram-канал видання "Вести", станом на 13:00 тут зібралося близько 200 бізнесменів, які прибули до Києва з різних областей.
"Поліцейські забезпечують правопорядок під час акції. Правоохоронні органи закликають організаторів і учасників акції дотримуватися законодавства, карантин і не порушувати громадський порядок", - йдеться в повідомленні.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55