У столиці Чилі Сантьяго був помічений незвичайний "перехожий". На спорожнілих через карантин вулицях спокійно розгулювала дика пума, пише El Desconcierto.
Тварину помітили в популярному серед туристів районі Провіденс.

Хижака впіймали через три години. Поліція випустила в тварину дротик зі снодійним. Пуму, а це виявився 35-кілограмовий самець, доставили ветеринарам.

Директор столичного зоопарку Алехандра Монтальбо припустила, що тварина прийшла в спорожніле тихе місто шукати їжу.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55