У столиці подружжя організувало 6 борделів (відео)

Подружжя організувало діяльність місць розпусти, де близько 50 жінок надавали послуги сексуального характеру. За вчинення кримінального правопорушення зловмисникам загрожує до семи років позбавлення волі. Про це повідомляє поліція Києва

У рамках операції «Мігрант» працівники управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, поліції Києва спільно з департаментом боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, Національної поліції України отримали оперативну інформацію щодо функціонування борделів у столиці та Київській області. За даним фактом слідчі Святошинського управління поліції розпочали кримінальне провадження за ч. 2 ст. 303 (Сутенерство або втягнення особи в заняття проституцією) Кримінального кодексу України.

Як розповів т.в.о. начальника відділу управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми столичної поліції Олексій Гаврилюк, у рамках кримінального провадження слідчі провели 11 санкціонованих обшуків, під час яких вилучили гроші, мобільні телефони, чорнові записи та банківські картки:

«Ми встановили, що громадянин Російської Федерації зі своєю дружиною організували секс-бізнес, влаштувавши під виглядом масажних салонів місця розпусти. Також із ними спільно працювали троє диспетчерів, які приймали замовлення від клієнтів».

Правоохоронці з’ясували, що зловмисники розміщували рекламні оголошення на одному із сайтів у мережі інтернет. За годину еротичних послуг клієнти платили від 800 до 1000 гривень, із них жінки отримували 40%, а організатори – 60%.

загрузка...

Більше новин