У Національному ботанічному саду імені Гришка зацвіла колекція жасминів - афродизіаків. Про це йдеться на Facebook-сторінці закладу.
"Колекція садових жасминів та дейцій приваблює на початку літа білосніжними ароматними квітами із 1956 року", – йдеться у повідомленні.
Серед кущів надзвичайно цікаві сорти, які не ростуть вище за 1,5 метри.
"Avalanche", відібраний Віктором Лемуаном в 1941 році, має виражений суничний запах.

Інший – "Pompon", відібраний Миколою Веховим в 1884 році, з густомахровою квіточкою.

Також жасмин відомий як афродизіак. В Індії квіткою прикрашають кімнату молодої пари в шлюбну ніч.
06.06.26 | 20:17
06.06.26 | 16:22
05.06.26 | 19:00
05.06.26 | 18:21
04.06.26 | 21:51
04.06.26 | 21:39
02.06.26 | 19:00
02.06.26 | 17:50
01.06.26 | 17:00