У столиці шахраї привласнили п'ять квартир

За допомогою підроблених документів шахраї у столиці привласнили 5 квартир. Про це повідомляє пресслужба поліції Києва.

За версією слідства, четверо шахраїв підробили договори купівлі-продажу, паспорти громадян України, підписи та печатки нотаріуса. Серед підозрюваних – двоє рідних братів.

Злочинці також підробили підпис власника квартири і паспорти громадян, у які під чужими анкетними даними громадян України вклеїли свої фотографії.

"З фіктивними документами зловмисники приходили до нотаріуса, який не здогадувався про їхні злочинні наміри, і посвідчували продаж. Відтак право власності на квартири переходили до громадян, чиї анкетні дані вказані в підроблених паспортах громадян України, тобто до посібників. Далі з метою приховування слідів злочину й легалізації незаконних доходів, з допомогою підроблених документів вони створили фіктивне товариство, в основу статутного капіталу якого передали дві квартири", – зазначила заступниця начальника розслідування злочинів загальнокримінальної спрямованості слідчого управління поліції Києва Олександра Тришневська.

Зловмисникам повідомили підозри за ч.3, 4 ст. 358 (підробка документів і їх використання), ч.4 ст.190 (шахрайство), ч.2 ст. 205–1 (підробка документів, які подаються для проведення державної реєстрації юридичної особи та ФОП), ч.3 ст. 209 (легалізація доходів) Кримінального кодексу України.

Суд призначив підозрюваним утримання під вартою з правом застави в сумі 180–200 000 гривень. Обвинувальний акт переданий до суду.

загрузка...

Більше новин