Нібито "Азовці" заблокували офіс ПАТ "ХК "Київміськбуд", відбувається спроба рейдерського захоплення, передає кореспондент УНН.
Навпроти центрального входу розклали сміття, вірогідно його збираються підпалювати.

18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55