У столиці водій маршрутки побив підлітка.
Як повідомляє Kievmap, біля училища №19 в маршрутку зайшов хлопець і пред'явив посвідчення багатодітної сім'ї.
Коли водій відмовив неповнолітньому пасажиру в безкоштовному проїзді, зав'язалася словесна перепалка. Водій підлітка не пустив, а хлопець виходячи сказав: "Ну і йди ти..".
Хлопець вже був на вулиці, але водій вибіг з маршрутки і накинувся на нього з кулаками. За неповнолітнього заступилися інші пасажири.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55