Лікар клініки амбулаторної допомоги Національного військово-медичного клінічного центру "Головний військовий клінічний госпіталь" вимагала з ветерана АТО 2 300 доларів за видачу довідки про встановлення йому 2-ї групи інвалідності.
Про це повідомляє прес-служба Київської міської прокуратури.
Медика викрили 15 грудня, після отримання хабара. Тривають невідкладні слідчі і процесуальні дії, вирішується питання про обрання запобіжного заходу.

18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55