У столиці 26-річна дівчина скоїла самогубство, стрибнувши з 13 поверху. Про це повідомили у поліції Києва.
"Попередньо, дівчина покінчила життя самогубством пригнула з 13 поверху та від отриманих травм загинула", - повідомили у поліції.
За даними правоохоронців, загибла була 1999 року народження, обставини встановлюються.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55