У студентів столичного ВНЗ діагностували небезпечну інфекцію

 Лівий берег

У чотирьох студентів Державного університету телекомунікацій (Київ, вул. Солом'янська, 7) виявили вірусний гепатит А. Про це повідомляє Держсанепідслужба. Усі постраждалі проживають в одному гуртожитку. Двоє хворих - одногрупники.

Перше звернення до лікаря було ще 9 січня, друге - 16 лютого. Після медогляду 18 лютого студентку госпіталізували з підозрою на вірусний гепатит.

Хворі не користувалися їдальнею університету, їжу готували самостійно.

Заплановано відбір крові у студентів, які контактували з хворими.

Нагадаємо, на початку лютого стало відомо про те, що шестеро студентів КПІ захворіли на гепатит А.

Восени минулого року рівень захворюваності на гепатит А в Києві різко підвищився. Більшість випадків були зафіксовані на лівому березі столиці.

Зазначимо, що гепатит А (або хвороба Боткіна) - хвороба печінки, спричинена вірусом, який поширюється в основному під час споживання харчових продуктів або води, забруднених фекаліями інфікованої людини.

Хвороба тісно пов'язана з відсутністю безпечної води, неналежною санітарією і поганою особистою гігієною. На відміну від гепатиту В і С, інфікування гепатитом А не призводить до розвитку хронічної хвороби печінки і рідко закінчується смертельним наслідком, але може провокувати симптоми, що послаблюють здоров'я.

Вірус також може передаватися при тісному фізичному контакті з інфікованою людиною. Випадкові контакти людей не призводять до передачі вірусу. Інкубаційний період гепатиту А зазвичай триває 14-28 днів

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення