У Сумах виконком міської ради прийняв рішення про посилення обмежувальних заходів у місті на час карантину через пандемію коронавірусу. Про це повідомляється на сайті міськради.
Так, згідно з рішенням виконкому, із сьогоднішнього дня і до завершення карантину жителям Сум і Сумської міської об'єднаної територіальної громади забороняється:
У разі появи на вулиці громадяни повинні мати при собі документи, що засвідчують особу, і на вимогу правоохоронців зобов'язані пред'явити ці документи, а також повідомити своє місце проживання і мету, з якої вийшли на вулицю.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55