У Сумах зник вихованець військового ліцею-інтернату. Про це УНН повідомили правоохоронці.
Юнак 2003 року народження 9 березня вийшов з дому і мав прибути до навчального закладу, однак у встановлений час він туди не прийшов.
Наразі поліція проводить заходи з встановлення місця перебування неповнолітнього.
Нагадаємо, на Київщині двоє неповнолітніх втекли з реабілітаційного центру.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55