Одинадцятеро дітей отруїлися у дитячому таборі на Харківщині.
Про це повідомляють в обласній прокуратурі.
Всіх їх терміново госпіталізували. Лікарі підозрюють харчову інфекцію. Стан хворих задовільний.
Санепідемстанція перевіряє, чи дотримуються у таборі санітарно-гігієнічних норм.
Зазначимо, кількість постраждалих від отруєння в Ізмаїлі наближається до 800 осіб
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55