У Таїланді в жінки, яка одужала, повторно виявили коронавірус

У Таїланді жінка заразилася коронавірусом COVID-19 через тиждень після одужання. Про це в четвер, 9 квітня, повідомляє місцеве видання Thai Rath з посиланням на департамент охорони здоров'я провінції Чайяпхум.

Відзначається, що на початку березня 38-річна жінка повернулася з-за кордону і захворіла. Вона 12 березня звернулася до лікаря в Бангкоку. Тест на коронавірус дав позитивний результат. Пацієнтка провела в одній зі столичних лікарень трохи більше двох тижнів, одужала, її виписали після потрійного негативного аналізу на COVID-19.

Повернувшись в рідну провінцію Чайяпхум в кінці місяця, жінка 4 квітня знову звернулася до лікаря з симптомами простудного захворювання. Потрійний тест на коронавірус виявився позитивним, її госпіталізували в інфекційне відділення однієї з лікарень провінції, де зараз проводиться повторне лікування.

"Це дивний випадок, але він підтверджений медичною документацією і показаннями лікарів Бангкока лікарні при епідеміологічному розслідуванні", - сказав глава департаменту охорони здоров'я провінції Чайяпхум Ватчіра Ботпхібун.

При цьому коронавірус практично не торкнувся Чайяпхум. У провінції зареєстрували всього чотири випадки зараження, включаючи жінку, хвору двічі.

За останніми даними, в Таїланді з початку епідемії коронавірусної інфекції зареєстрували 2423 випадки зараження, 940 осіб повністю одужали, 32 пацієнти померли.

Близько 50 позитивних тестів на коронавірус у пацієнтів, які раніше одужали, виявили в Південній Кореї, експерти припустили можливість реактивації.

Також стало відомо, що близько 50 пацієнтів у Південній Кореї, раніше визнаних здоровими від COVID-19, знову отримали позитивні тести на коронавірус незабаром після виходу з карантину. Про це заявили в Центрах з контролю захворювань Південної Кореї (CDC), повідомляє Bloomberg.

Корейські експерти припускають, що мова може йти, скоріше, про реактивацію коронавірусу, та не повторне зараження, оскільки позитивні тести були отримані незабаром після того, як людей випускали з карантину.

Гендиректор CDC Чжон Ин Кен заявив, що проводиться комплексне вивчення причин повторного захворювання. "Під час лікування було багато випадків, коли у пацієнта в один день тест був негативний, а наступного дня - позитивний", - розповів він.
загрузка...

Більше новин