У Таїланді затримали українця за підозрою в крадіжці 600 тисяч доларів

СЕГОДНЯ

У Таїланді в провінції Крабі поліція затримала українця Олександра Вольвача за підозрою в крадіжці з банкоматів понад 600 тисяч доларів. Про це повідомляє Phuket News.

Протягом останніх чотирьох років за версією слідства, українець діяв в складі злочинного угруповання, яке крало готівку з банкоматів за допомогою підроблених кредитних і дебетних карт і скімерів, встановлених на банкоматах і зчитують інформацію з чужих карток, вставлених в банкомат для проведення операцій. Решту членів угруповання поки затримати не вдалося.

Поліція стверджує, що їм вдалося викрасти з банкоматів понад 600 тисяч доларів. В ході обшуку в будинку підозрюваного, були виявлені понад 50 підроблених кредитних карт, на які була занесена інформація з справжніх карт, що використовувалися в банкоматах, електронну апаратуру і портативні відеокамери для зчитування даних з карт і фіксації вводяться клієнтами пін-кодів.

Викрити підозрюваного допомогла служба безпеки одного з найбільших банків Таїланду Siam Commercial Bank, якій вдалося відстежити кілька його операцій.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook
загрузка...
загрузка...

Більше новин