У Таїланді жінка отримала 43 років в'язниці за образу короля

Кримінальний суд Таїланду засудив колишнього держслужбовця до 43 з половиною років тюремного ув'язнення за публікацію контенту, що ображає монархію. Про це 19 січня повідомила організація Юристи Таїланду за права людини.

Зазначається, що спочатку жінка отримала 87 років в'язниці, проте суд вдвічі скоротив термін через визнання провини.

У 2015 році вона була затримана за розміщення 26 образливих матеріалів в YouTube і трьох - у Facebook. У Таїланді за подібні порушення загрожує покарання від трьох до 15 років в'язниці. Жінку також звинуватили в порушенні закону про комп'ютерні злочини.

Розміщений контент був подкастом одного з критиків монархії, який діяв на YouTube і файлообмінниках до і після військового перевороту в Таїланді 2014 року.

У 2015 році творець цих матеріалів постав перед військовим судом, і, зізнавшись в правопорушенні, був засуджений на п'ять років.

Нагадаємо, досі найтривалішим тюремним терміном у справі про образу монархії був вирок чоловікові за розміщення в інтернеті образливих публікацій. Він був засуджений на 70 років в'язниці, проте зізнався в скоєному, і його термін був зменшений до 35 років.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення