У так званій "ДНР" зробили заяву про "подвійне громадянство" для жителів окупованій частині Донецької області. Про це в ефірі одного з телеканалів заявив так званий "начальник міграційної служби МВС ДНР" Володимир Краснощока.
Заява про "подвійне громадянство" жителів так званої "ДНР" він зробив у відповідь на зауваження журналістки про те, що мешканці окупованої частини Донецької області залишаються громадянами України.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55