У Тернополі сталася ДТП, серйозні травми отримала 13-річна дівчинка-водій. Вона була доставлена в лікарню, вона в комі.
Про це повідомляє UA:Тернопіль.
Водій авто Volkswagen в результаті інциденту не постраждав.
Як неповнолітня опинилася за кермом автомобіля, зараз з’ясовує слідство.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55