Спалах зараження гострою кишковою інфекцією виявили в дитячому садку Тернополя, де заразилися відразу шість дітей. Про це в четвер, 25 лютого, повідомляє прес-служба ДСНС.
Зазначається, що заразилися діти 2014-2018 років народження. Двоє з них були госпіталізовані, четверо - лікуються амбулаторно.
"Стан здоров'я хворих задовільний. Проводиться комплекс санітарно-гігієнічних і протиепідемічних заходів", - йдеться у повідомленні.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55