У Тернополі власник мережі квіткових магазинів Володимир Болєщук розвіз медикам букети кущових троянд. Про це він повідомив у Facebook.
За словами Болєщука, він перейняв досвід нідерландців, які у такий спосіб піднімають настрій медикам у нелегкий для них період.
"Коли настає біда, потрібно робити добро і радість так, як ти можеш. Квіти лікарям та медсестрам! Їм, як ніколи, потрібна наша підтримка, до них звернуті надії усього людства", – написав під оприлюдненими фото Болєщук.
За його словами, квіти він розвіз лікарям та медсестрам станції швидкої медичної допомоги, а також медикам Тернопільської районної лікарні. В коментарях до допису люди відзначають дочасність ініціативи і закликають інших наслідувати такі дії.

18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55