У Top Gear з'явиться новий ведучий тому, що попередній ударив продюсера

 BBC

Актор Метт Леблан, відомий за роллю Джоуї в серіалі "Друзі", стане одним із нових ведучих шоу Top Gear, яке знову вийде на екрани в травні 2016 року, повідомляє Бі-бі-сі.

Леблан стане першим ведучим Top Gear небританського походження за 39-річну історію шоу.

Леблан двічі з'являвся в епізодах Top Gear у рубриці "зірка в бюджетному авто" і досі утримує рекорд зі швидкості проходження кола.

Top Gear - одна з найпопулярніших автомобільних програм у світі, транслюється в більш ніж 100 країнах. Перший випуск було показано в 1977 році. Передача є одним із найбільш комерційно успішних шоу Бі-бі-сі.

У березні 2015 року ведучий Top Gear із 2002 року Джеремі Кларксон виявився причетним до скандалу. Під час зйомки чергового епізоду, за словами очевидців, Кларксон ударив продюсера програми.

Ведучого відсторонили, а програма тимчасово перестала виходити в ефір. Шанувальники Кларксона зібрали 1 млн підписів на підтримку телеведучого і доставили їх у штаб-квартиру Бі-бі-сі в Лондоні на самохідній артилерійській установці. Але це не допомогло, і Бі-бі-сі не продовжила контракт із ведучим. Відсторонення Кларксона призвело до зменшення аудиторії телеканалу

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення