У місті Трускавець шестеро людей отруїлися після відвідування ресторану "Золота гора". Про це повідомляє Львівський обласний лабораторний центр МОЗ.
"Зареєстровано шість випадків гострої кишкової інфекції серед осіб, які напередодні харчувалися в ресторані "Золота гора" в місті Трускавець. Хворі перебувають на амбулаторному лікуванні. У всіх хворих подібні клінічні ознаки, які характеризуються розладами шлунково-кишкового тракту і підвищенням температури тіла", - йдеться в повідомленні.
Фахівці центру розпочали епідрозслідування та організували комплекс протиепідемічних заходів.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55