У Центральному районі Маріуполя невідомий кинув у двір будинку пляшку з небезпечною речовиною. Про це повідомили УНН у прес-службі ГУ НПУ в Донецькій області.
Повідомлення про вибух надійшло в поліцію сьогодні, 6 березня, о 5:50 від співробітників Державної служби охорони. Як з'ясувалося, господар будинку на момент події перебував у приміщенні
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55