У центрі Дніпра на з'їзді з Нового мосту водій маршрутки протаранив бік автомобіля Honda.
Як виявилося, водій маршрутки вирішив виконати маневр, але не врахував швидкість руху Honda. Про це повідомив Дніпро оперативний.
Маршрутка вдарила машину в бік, і зупинилася посеред дороги. Після зіткнення пасажири вийшли з маршрутки і почали перебігати дорогу, не дивлячись на потік машин.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55