26 лютого жителі Дніпра виявили, що зупинка тротранспорту в самому центрі міста - на перетині Воскресенської і Яворницького - розбита. Комунальні служби оперативно прибрали осколки з тротуарної частини і рейок.

На щастя, в інциденті ніхто не постраждав. Про це повідомляє Информатор.
На місці повідомили, що одне ребро рекламного щита, що примикає до зупинки, звалилося. "Вночі двоє хлопців кинули в скло каменем та втекли у бік вокзалу", - розповів свідок Роман.
Вранці 26 лютого місце події прибрали.

18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55