У центрі Харкова на дитячому майданчику велика гілка дерева впала і травмувала 10-річну дівчинку. Повідомили в Нацполіції області.
Дівчинку доставили в лікарню зі струсом мозку та забоєм хребта. Стан дитини задовільний, загрози життю немає.
У мерії Харкова заявили, що дерево не було аварійним, і це нещасний випадок. Поліція розслідує інцидент.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55