У Києві в одному з кафе невідомі обікрали відвідувачів, одним з яких виявився колишній міністр економіки Сергій Терьохін.
Відео на своїй сторінці в Facebook опублікував екс-глава Головного контрольного управління Адміністрації президента Анатолій Балюк.
"Класика жанру. Як двох тюленів, включаючи колишнього міністра Терьохіна, обікрали в кафешці Paul на Ярославовому Валу особи кавказької зовнішності. Не всі в наметах на площі Конституції", - зазначив Балюк.
За його словами, злодії зникли, проте в столиці оголошено план "повний перехоплення".
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55