На бульварі Тараса Шевченка невідомі особи повиривали та побили майже усі світильники. Про це повідомив блогер і громадський діяч Олександр Барабошко на своїй сторінці у Facebook.
"Бульвар Тараса Шевченка, з усього ряду світильників вціліла лише парочка. Це не Кличко, Зеленський або ще якась влада, це наші з вами співмешканці", - йдеться у підписі до фотографій.
На опублікованих фотографіях видно розбиті і зламані світильники.



18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55