У центрі Києва вночі стався вибух. По вулиці Володимирська 4, в напівпідвальному приміщенні від вибуху винесло вікно з частинами фасаду. Про це йдеться на сторінці у Фейсбук спільноти DTP.ua
"Під час вибуху постраждав автомобіль Рено, в нього вибито заднє скло та пом'ят дах. Осколки фасаду відлетіли на відстань 25 метрів. Про жертви поки не повідомляється. Без спалаху",- йдеться у повідомленні


18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55