У центрі Києва приблизно о 1.30 прогримів потужний вибух. Невідомі особи вистрілили із гранатомета в будівлю ПАТ Мостобуд, яка розташована по вулиці вулиці Паньківській, 5.
Поруч з будинком виявили відстріляний тубус від гранатомета. Ймовірно стріляли із РПГ-7. У будівлі, крім ПАТ Мостобуду, розташовано офіси інших компаній.
Снаряд потрапив в одне з вікон на четвертому поверсі будівлі. Також пошкоджені вікна на третьому і п’ятому поверхах. Вибух був настільки сильний, що звук було чути не тільки в сусідніх будинках, але і по всьому районі.
Внаслідок інциденту ніхто не постраждав.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55