Сьогодні, 20 лютого, на Майдані поліцейські виявили в кишені у 19-річного киянина гранати із запалом. Про це повідомляють у прес-службі Національної поліції Київської області.

Під час поверхневого огляду він намагався втекти, але його затримали і виявили в кишені гранату РГД-5 із запалом", - йдеться в повідомленні.
Небезпечний предмет відразу накрили ящиком, а територію навколо перекрили до завершення перевірки.
Зараз на місці працюють вибухотехніки та слідчо-оперативна група територіального управління поліції. Зараз вирішується питання про відкриття кримінального провадження.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55