Біля посольства Королівства Іспанії в Україні затримали чоловіка з гранатометом РПГ-22. Про це повідомляє Нацгвардії України.

"Військовослужбовець з охорони диппредставництв іноземних держав помітив, як з будинку навпроти дипломатичного представництва вийшов чоловік. Підозру у військовослужбовця викликав предмет, зовні схожий на РПГ-22. Прослідкувавши за особою, гвардієць помітив, що той поклав підозрілий предмет на заднє сидіння автомобіля та повернувся назад у будівлю", - йдеться у повідомленні.
Чоловік виявився громадянином іноземної держави, у нього вилучили тубус з РПГ-22. Співробітники вибухотехнічної служби перевірили автомобіль на можливе замінування.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55