Останнім часом в центрі Києва активізувалися догхантери, які взялися за масове винищування тварин.
Це помітили мешканці Печерського району: неясно, чим труяться собаки, але помирають вони страшно: по декілька годин мучаться від страшних болів, від яких не рятують ні крапельниці, ні уколи: настільки великі дози отрути.
Активісти закликали господарів уважніше стежити за своїми вихованцями, оскільки навіть невідомо, що саме може спричинити за собою смертельне отруєння.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55