У Києві біля Національного палацу мистецтв “Україна” 22 липня загорілися два автомобілі. Про це повідомляє УНН.
Зазначається, що одна автівка, ймовірно, вибухнула.
"Сьогодні в столиці на вулиці Велика Васильківська, біля Національного палацу мистецтв “Україна” загорілися два автомобілі: BMW та Toyota. Також один автомобіль, ймовірно, вибухнув", - йдеться у повідомленні.

12.06.26 | 20:55
09.06.26 | 19:00
09.06.26 | 11:52
08.06.26 | 21:47
08.06.26 | 21:34
06.06.26 | 20:17
06.06.26 | 16:22