У Туреччині за загадкових обставин помер українець

Сім'я Петруків із Рівного не може повернути в Україну тіло 30-річного Віктора Чайки, який помер на відпочинку в Туреччині з невстановленої причини.

Про це пише kp.ua.

Віктор і Марія Чайки з Рівного на відпочинок до Туреччини вирушили наприкінці серпня - зупинилися в 5-зірковому готелі, планували пробути на відпочинку 7 днів. Пара довго зустрічалася, одружилися закохані минулого року. Ця поїздка була кілька відстроченим медовим місяцем. Переліт Віктор переніс погано, скаржився на головний біль.

На другий день йому раптово стало погано у воді: хлопець з'їхав із гірки, після чого втратив свідомість, із його рота пішла піна. Чоловіка витягли на берег, але врятувати не змогли.

"Лікар сказав, що не витримало серце", - розповіла вдова.

Марію відправили додому в Україну на наступний день після трагедії, обіцяючи оплатити їй переліт, але квиток на літак дівчині довелося купити самостійно.

За словами брата Марії, Андрія, пізніше їм подзвонили зі страхової, сказавши, мовляв, у Віктора в крові алкоголь перевищував допустиму норму в 6 разів, тому за транспортування тіла та інші витрати вони не заплатять. Сім'я каже: Віктор спиртним не захоплювався, звідки взялися такі результати експертизи - не розуміють.

"Страхова написала цю маячню про алкоголь, а тепер тіло тримають. Ми не знаємо, що робити, можливо, будемо зв'язуватися з Адміністрацією президента, тому що відбувається щось кримінальне. Вони тримають тіло там, щоб ми тут не змогли зробити ніякої експертизи, - розповів Андрій.

Причини смерті молодого чоловіка для сім'ї Петруків теж загадка.

"Ми думаємо, що Віктор отруївся, бо вони на обід їли гриби, після цього впродовж півтори години йому було погано. З його рота йшла піна, це говорить про важку інтоксикацію, - припускає Андрій.

Найбільше, скаржиться хлопець, у напрузі сім'ю тримає невідомість - звісток ні про розслідування смерті, ні про розтин немає, тому що день вся сім'я живе, немов на голках.

"5-го числа повинен був бути розтин тіла, але ніяких документів посольство не отримувало, і Міністерство закордонних справ також нічого не знає. Ми не можемо зрозуміти, чому тіло так довго тримають і чому всі мовчать! Після виходу на телеканалі сюжету про ситуацію страхова написала лист у посольство, що тіло через 14 днів із дня надходження в морг буде поховано, тобто страхова намагається таким способом змусити рідних платити, щоб ті почали панікувати, - впевнений Андрій.

За те, що Віктора турецькі медики намагалися реанімувати, Марії виставили рахунок у 600 доларів, ще 2,5 тисячі доларів буде коштувати транспортування тіла на батьківщину. Адвоката сім'я Петрук не найматиме - це теж чималі гроші.

"Потрібні кошти, і не факт, що він виграє справу. Люди, які в цьому розбираються, сказали, що суди будуть 10 років тягнутися", - заявив чоловік.

У страховій компанії, де були застраховані молодята, заявляють: вони керуються виключно висновками лікарів, у яких сказано, що в крові Віктора був алкоголь.

"У нас є всі документи, які підтверджують цей факт", - повідомили в фірмі.

Також представник страхової роз'яснив, що зазвичай тіла загиблих, якщо сторона медустанови не отримує оплату за свої послуги в установлений строк, довго у себе не тримають, але все тимчасові рамки встановлюють самі установи.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення