У Великобританії «живу Рапунцель» зацькували в школі

 Mirror

Учницю старшої школи в шотландському місті Солткотс однокласники задразнили за довжину волосся. Як пише The Daily Mirror 15 лютого, матері 15-річної Ерон Фернандо довелося перевести «живу Рапунцель» на домашнє навчання.

Дівчинка, довжина волосся якої становить 132 сантиметри, відмовилася стригти їх, незважаючи на цькування. Однак вдома вона заявила, що в школу також не піде.

«Мене дражнили не тільки дівчатка, але і хлопчики, і з кожним днем все з більшою злістю», — зізналася Фернандо.

«Це було бридко, і я бачила, що моя дівчинка відчувала себе все більш невпевненою в собі», — пояснила мати підлітка Сьюзанн Фернандо своє рішення перевести доньку на систему віддаленого навчання

Як відзначає The Daily Mail, зріст дівчинки лише на 30 сантиметрів перевищує довжину її волосся.

Ерон розповіла, що зазвичай їх заплітає в косу. У всіх жінок у її родині довге волосся. Крім того, в будинку живуть дві собаки. Домочадцям доводиться купувати новий пилосос кожні півроку, а стік в душі потрібно щодня прочищати.

Рапунцель (нім. Rapunzel) — казка про дівчину з дуже довгим волоссям, яка була заточена у високій вежі. Історія була написана братами Грімм. У листопаді 2010 року в кінопрокат вийшов мультиплікаційний фільм «Рапунцель: Заплутана історія» студії Walt Disney за мотивами казки. Волосся героїні не тільки довжини, але і володіють чарівними властивостями

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення