У Великобританії знайдено втрачений 87 років тому мультфільм Уолта Діснея

 Telegraph

Мультиплікаційний фільм Уолта Діснея, який вважався загубленим впродовж останніх 87 років, виявлений в архіві Британського інституту кіно. Про це у вівторок повідомила лондонська газета Daily Telegraph.

Шестихвилинна чорно-біла стрічка "Санчата з дзвіночками" була створена у 1928 році. Її головним героєм став кролик Освальд - попередник Міккі Мауса і перший персонаж, створений великим мультиплікатором. До цього моменту вважалося, що всі копії з фільмом були загублені, поки один з дослідників не помітив його на полицях архіву серед інших кінострічок.

На студії Уолта Діснея заявили , що фільм буде повністю відновлений і представлений громадськості вже в наступному місяці.

Кролик Освальд був придуманий Уолтом Діснеєм і Абомей Айверксом в 1927 році і вважається прообразом Міккі Мауса. Останнього Дісней придумав після того, як вирішив створити власний мультфільм через виниклого конфлікту з партнерами в Universal Studios.

Світова прем'єра знайденої стрічки призначена на 12 грудня в рамках програми "Це Різдво Діснея: Сезонні Короткометражні Фільми".

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення