У столиці Австрії через витік газу стався вибух в житловому будинку, одна людина загинула. Про це повідомляє "АРА".
За даними поліції, одна людина загинула, щонайменше 12 людей отримали поранення, серед них дитина, троє у важкому стані.
Вибух стався о 7:30 за місцевим часом. Мешканці будинку евакуйовані. На місці працюють пожежники.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55