У ніч на понеділок у Вінниці по вулиці Київській, поблизу Центрального автовокзалу, працівник поліції на службовому автомобілі скоїв наїзд на пішохода. Про це повідомила прес-секретар патрульної поліції Тетяна Фіщук.
"Водієм автомобіля "ВАЗ 2107", який потрапив у дорожньо-транспортну пригоду з потерпілим, виявився працівник Вінницького відділу поліції. Внаслідок ДТП пішохода забрала швидка медична допомога, у нього були ознаки алкогольного сп'яніння. Водій був тверезим. Обставини ДТП з'ясовує слідство", − розповіла Тетяна Фіщук.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55