У Вінниці від наслідків коронавірусу померла трирічна дівчинка. Про це з посиланням на заступника директора обласного департаменту охорони здоров'я Тетяну Бондаренко повідомляє "Суспільне" у вівторок, 20 квітня.
За її словами, дівчинка потрапила до медичного закладу в дуже важкому стані. Її підключили до апарату штучної вентиляції легенів (ШВЛ).
Бондаренко додала, що лікарі боролися за життя дитини кілька днів, однак хвороба виявилася сильнішою, дівчинка померла в лікарні.
"Дівчинці було 3 роки і 8 місяців. У неї був дитячий церебральний параліч", - сказала директора обласного департаменту охорони здоров'я.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55