У Вроцлаві судять громадянку Польщі, яка допомагала українцям знайти роботу, а потім у них відбирала паспорти, - ЗМІ

 Канал 112

У Вроцлаві судять громадянку Польщі, яка допомагала українцям знайти роботу на будівництві, потім у них відбирала паспорти.

Наголошується, що українцям не лише не платили за роботу, але і під надуманими приводами штрафували.

Згідно з розслідуванням журналістів, українці стають жертвами нечистих на руку ділків, що в підсумку призводить до потрапляння в умови, близькі до тюремних.

Якщо раніше примусова праця в Польщі асоціювався з проституцією, то зараз у трудове рабство потрапляють представники практично всіх робочих професій. У матеріалі були показані кадри затримання громадянина Польщі Мирослава, який з подільником постачав працівників місцевим кафе. Серед постраждалих десятки громадян України.

"Люди в нього працювали за копійки. Тобто це було 6-7 злотих в годину. Працювали в ресторанах, де зарплата була мінімум 15, тобто він заробляв собі дуже багато. Крім цього, він людям знімав хостели, де вони жили, і він ще продумав систему покарань.

"Не виніс сміття на звалище – мінус сто злотих, або, наприклад, повернувся додому після 22:00. Це були майже тюремні умови", – розповіли журналісти.

Про виявлені фактів примусової праці польські правоохоронці повідомляють мало не кожен місяць. Втім, як кажуть правозахисники, це крапля в морі. Найчастіше жертви самі бояться звертатися в поліцію під загрозою депортації або навіть розправи, повідомляє видання.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення