У Комунарському районі Запоріжжя двоє підлітків, погрожуючи ножем 14-річному хлопчику, відібрали у нього мобільний телефон і зникли.
Як повідомили в прес-службі обласного управління Нацполіції, напад стався на вулиці Космічній, а копи, відпрацьовуючи територію "по гарячих слідах", затримали двох нападників – ними виявилися 17-річні жителі селища Балабине.
У затриманих вилучили вкрадений телефон і зараз вирішується питання про обрання їм запобіжного заходу, а поліцейські перевіряють їх на причетність до скоєння аналогічних злочинів.
Було відкрито кримінальне провадження за статтею "розбій", яка передбачає до десяти років позбавлення волі з конфіскацією майна
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55